Misel Zadravec - Carp Baits

Scorpion Chili - nowość Misel Zadrawec Carp Baits

Seria Scorpion Chili Boilies opiera się na jednej z najostrzejszych papryczek chili na świecie - Scorpion. Produkty Misel Zadravec Carp Baits rok od premiery na Polskim rynku zyskały wielu zwolenników. Można powiedzieć, że firma wdarła się na nasz rynek wielkim przebojem.Capsicum chinense (tak brzmi łacińska nazwa Scorpion Chili). Papryka zaliczana jest do najostrzejszych ze znanych odmian. Nazwa nawiązuje do wyspy Trynidad, gdzie wyhodowano jej wcześniejszą wersję, kształtu przypominającego odwłok skorpiona oraz do Butcha Taylora, właściciela wytwórni sosów chili, któremu udało się uzyskać tę odmianę. Papryka ta trafiła do księgi rekordów Guinnessa. Wyniki testu laboratoryjnego wykazały ostrość rzędu 1 463 700 jednostek w skali Scoville’a. Obecnie najostrzejszą papryką według Księgi rekordów Guinnessa jest ‘Carolina Reaper’, która ma średnio 1 569 300 SHU według testów przeprowadzonych w 2012 r. przez Uniwersytet Winthrop w Południowej Karolinie, USA.
źródło - WikipediaScorpion Chili wskazuje jak jest bardzo ostrą i atrakcyjną przynętą na wielkie karpie. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu Misel Zadravec stworzył nową mieszankę na bazie, która zawiera dużo białka zwierzęcego i roślinnego oraz więcej niż 30 różnych składników. Podobnie jak w procesie produkcyjnym innych serii zostały użyte świeże jaja, gdyż doświadczenie pokazuje, że świeże jajko jest najlepszą podstawą dla doskonałych kulek proteinowych. Testy trwające od roku potwierdzają skuteczność kulek, również na naszych polskich wodach. Premiera Scorpion Chili już w lutym 2017 roku.


Dostępne smaki:
- Chili Liver (wątroba)
- Chili Grapes (winogron)
- Chili Tuna (tuńczyk)
- Chili Krill (kryl)
- Chili Chicken (kurczak)
- Chili Squid (kalmar)
- Chili Tangerina (mandarynka)
- Volcano
- Deadly Sting
- Devil Kiss

Średnice: 16 oraz 20mmźródło - ŚWIAT KARPIA

Wyświetl ten post na Instagramie.

Poranek w pracy...;) #profess #carpfishing #carp #carptravel #fishing #feeder

Post udostępniony przez CarpTravel (@carp.travel)

Akceptuję
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.