Naturalne kulki SPICY INSTINCT od Profess

Kulki proteinowe SPICY INSTINCT. Seria w zamyśle nie jest duża, obejmuje pięć różnych kompozycji smakowych, ale niesie w sobie innowacje o których parę słów.

SPICY INSTINCT to innowacyjne, unikatowe kompozycje oparte na mieszankach ziół w kulkach i miksów z dodatkiem mączek i ekstraktów. Seria to pięć kompozycji smakowych o nazwach: Grass Spirit, Utopia, Libido, Amigo i Cobra. Co się  kryje za tymi nazwami ?
O tym dalej...

COBRA            - Thyme & Squid & Garlic → Tymianek/Kałamarnica/Czosnek 
UTOPIA           - Kumin & Crab & Scopex → Kminek/Karb/Scopex
GRASS SPIRIT - Melilot & Hemp & Bread → Chleb/Konopia/Nostrzyk
AMIGO            - Fenugreek & Mandarin   → Kozieradka/Mandarynka
LIBIDO            - Coriander & Crayfish     → Kolendra/RakW każdej kulce z serii znajdziemy inne kompozycje składowe. To, co ma wyróżniać produkt na rynku to nowoczesne zastosowanie ziół przyprawowych w poszczególnych rodzajach. Każdy rodzaj otrzymał swoją indywidualną mieszankę.

Dla przykładu w opakowaniu z nazwą UTOPIA znajdziemy kulki z przewagą mieszanki kminu, kraba i scopexu, a miksy, które zostały stworzone do tej serii kulek, oparte zostały na mączkach i ekstraktach z organizmów morskich i słodkowodnych oraz białkach mlecznych i roślinnych.


To, co da się wyczuć po otwarciu opakowań to zapach ziół takich jak: KOZIERADKA, KOLENDRA, TYMIANEK, KOPER WŁOSKI, NOSTRZYK i KMINEK. Oczywiście w ich dokładnym rozszyfrowaniu pomogły nam informacje na etykiecie opakowania. Gama tych ziół ma poprawiać smak kulek a także, co bardzo istotne, ich strawność.


Na  tle konkurencji wyróżnia je podstawowa zasada - celem przy projektowaniu smaków była rezygnacja z użycia wszelkich poprawiaczy i ulepszaczy chemicznych i postawienie na naturalność składników, co  przekłada się na rozwój i zdrowy wzrost ryb. To temat, który od lat często pojawiał się w rozmowach z ichtiologami.
Podczas pracy nad serią tych kulek zespół postawił sobie cel by stworzyć innowacyjny produktu, który byłby jak najbardziej odżywczy i zbilansowany tak, aby odwzorowywał organiczny pokarm. Dlatego w składzie kulek znajdują się między innymi mączki ze zmielonych raków. Nie ukrywamy składu kulek, tajemnicą są tylko proporcje przy komponowaniu miksu. Pozostałe składniki to mąka sojowa pełnotłusta, mąka sojowa odtłuszczona, mąka kukurydziana, proteiny mleczne i mączki i ekstrakty z organizmów morskich i słodkowodnych, ziarna i makuchy roślin oleistych, zioła i przyprawy naturalne, oleje, betaina rozpuszczalna a także aromaty i barwniki naturalne


Nowe mieszanki ziół, to nie jedyne nowości związane z tym produktem. Dzięki tym bardzo intensywnym zapachom, kulek tych nie trzeba dipować czy zalewać. Ich intensywne innowacyjne kompozycje smakowo-zapachowe, czyli efekt łączenia ziół przyprawowych z naturalnymi mączkami, sprawiają, że dysponujemy unikalną przynętą.
Tych kulek nie da się skopiować ! Z pewnością docenia je koneserzy karpiowego hobby.

Seria SPICI INSTYNCT to opakowania o wadze 1 kg, a rozmiar kulki to 18 mm.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Poranek w pracy...;) #profess #carpfishing #carp #carptravel #fishing #feeder

Post udostępniony przez CarpTravel (@carp.travel)

Akceptuję
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.