Poradnik Karpiarza

Oddajemy Wam nową stronę internetową Poradnik Karpiarza !

Wędkarskie wędrówki z kamerą i piórem – testy, relacje, prezentacje
Poradnik Karpiarza to strona  zintegrowana z kanałem  You Tube, znajdziecie tutaj przede wszystkim zbiór filmów,  w tematyce Karp i Feeder.  Przygotujemy dla Was kompendium wiedzy nagranej naszą kamerą. Znajdziecie tu zbiór materiałow przygotowanych przez nasz zespół – testy, relacje, prezentacje.
Nie zabraknie różnież artykułów, relacji z zawodów i zawartych w nich porad, konkursów i aktualności z karpiowego podwórka.

 

 
 

Dla kogo jest ten portal i co zawiera ?

Dla każdego, kto lubi aby pochłonęła go lektura czy film z karpiowych zasiadek. Dla każdego, kto szuka wiedzy i opisów na temat karpiowych i nie tylko łowisk i naturalnych jezior, opinii na temat sprzętu wędkarskiego, karpiowej kuchni czy informacji z karpiowego świata. Nie zabraknie tematów ze świata method feeder, newsów, prezentacji, relacji z zawodów czy ciekawych filmów o naszych i Waszych własnoręcznych patentach i szeroko rozumianej, naszej pasji. Zerkniemy na nowinki sprzętowe i postaramy się je opisać.Kto prowadzi ten portal ?

Grupa zapalonych wędkarzy, miłośników przyrody i karpiowych zasiadek. Niech nasze doświadczenie i lata spędzone nad wodami procentują w postaci przekazanej merytorycznej wiedzy a także misji w ukazaniu piękna przyrody i wspaniałej karpiowej przygody. Klimat jakie widnieje na naszych filmach i w artykułach, połączony z poradami i wskazówkami, niech będzie dla Was zachętą, do spróbowania tej, szlachetnej sztuki, jaką jest wędkarstwo karpiowe.

Działamy niezależnie i dobrowolnie, zapraszamy do współpracy każdego, kto chce mieć własny wkład w rozwój Poradnika. Staramy się, aby nasze treści były jak najbardziej przydatne dla Was, nie nachalne, nie jesteśmy bezbłędni, uczymy się, liczymy na Wasze komentarze i merytoryczne dyskusje w myśl zasady zgodności, dzielimy się zdobytą wiedzą !

< Poradnik Karpiarza >Akceptuję
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.